محصولات دسته بندی " مراقبت از پوست و موی کودک "

موی سر بچه فیروز
موی سر بچه فیروز

شامپو نرم کننده موی سر بچه فیروز،حاوی نرم کننده برای جلوگیری از وز شدن موها پس از استحمام و سهولت در شانه پذیری مو می باشد. با رایحه ای ملایم و مطبوع و باPH خنثی، و بدون هرگونه حساسیت زایی در آزمایش های کلینیکی دوره ای، بدون اشک و سوزش چشم در هنگام شستشو است. مناسب برای موهای لطیف کودکان، بزرگ سالانی با موهایی شکننده و حساس، و برای شستشوی پلک ها در هنگام تورم و التهاب مناسب است، و به عنوان شامپو روزانه مصرف می شود.

موجود نیست

اسپری جانسون 200  میلی لیتر
اسپری جانسون 200 میلی لیتر

اسپری نرم کننده مو کودک جانسون مدل Shiny Drops حجم 200 میلی لیتر ،اسپری نرم کننده مو «جانسون» (Johonson) که مخصوص کودکان ارائه شده، یکی از بهترین راه‌ها برای باز کردن گره‌های ایجاد شده در موی نازک کودکان است. این اسپری ترکیبات بیسار خوب و غنی شده‌ای دارد. در ترکیبات ان از نوعی پروتئین ابریشم و روغن بسیار مفید آرگان استفاده شده است. این اسپری ضمن کمک به باز شدن گره‌های مو و شانه‌پذیری راحت آن، موهای کودکان را تقویت کرده و به در حفظ سلامتی و طراوت موهایشان کمک می‌کند. این اسپری نرم کننده، عطر ملایم و بسیار خوبی دارد که موی کودک پس از استفاده و شانه شدن، تا ساعت‌ها معطر و خوشبو خواهد بود. ترکیبات بی‌ضرر این نرم کننده، ضمن ابریشمی کردن موهای کودکان، آن را براق نیز می‌سازد.

موجود نیست

اسپری نرم کننده فیروز
اسپری نرم کننده فیروز

اسپری نرم کننده و باز کننده گره موی سرکودکبا ایجاد لایه ای بر روی تارهای مو باعث جدا شدن آنها از هم و باز شدن آسان گره ها می شود.برای کودکانی که دارای موهای بلند و مجعد و یا گره خورده هستند، مناسب می باشد.با فرمول خاص جهت جلوگیری از کشیدگی موهای نازک کودکان هنگام شانه کردنحاوی مواد نرم کننده و سیلیکونهای حالت دهنده و حجم دهنده موتهیه شده از مواد کاملاً ملایم بدون هیچگونه اثر حساسیت زاییبازکننده گره و گوریدگی موهای کودک در حالت خیس و یا خشک و شانه پذیری سریع موهامناسب جهت کودکان و بزرگسالان

موجود نیست

نرم کننده ضد گره مو کودک
نرم کننده ضد گره مو کودک

اسپری نرم کننده مو کودک جانسون مدل Shiny Drops حجم 200 میلی لیتر ساخت ایتالیا،- درخشان کننده موی کودک- باز کننده گر مو- بدون اشک و ایجاد حساسیتروش مصرف :مقداری از نرم کننده را روی کف دست ریخته و به آرامی روی موی خیس کودک شست و شو دهید .کودکان به دلیل داشتن پوست و موهایی حساس، مراقبت های خاصی را می طلبند.مراقبت از موی کودکان همانند روش های مراقبت از موی بزرگسالان نمی باشد. صابون و شامپویی که بزرگسالان استفاده می کنند، ممکن است به پوست و موی کودکان آسیب بزند و آنها را تحریک کند و یا منجر به خشکی پوست و مو و ایجاد حساسیت های پوستی در کودک شود.

موجود نیست

جانسون 500 میلی لیتر
جانسون 500 میلی لیتر

فاقد پارابن،نرم کننده مو کودک جانسون (ضد گره) 500 میلی لیتر (تولید کشور ایتالیا)بدون اشک باز کننده ی گره ی موی کودک کمک به شانه زدن برای موهای درهم پیچیده بدون نیاز به شستشو قابل استفاده روی موی خشک و مرطوب فاقد مواد نگهدارنده

موجود نیست

فروشگاه های دسته بندی " مراقبت از پوست و موی کودک "


فروشگاهی وجود ندارد